18 – 02 – 2018r.

1. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1.     Dziś z pomocą duszpasterską przybyli do nas ksiądz proboszcz Eugeniusz Łabiak  z parafii Kuty k. Lwowa i po południu ksiądz diakon Karol z Seminarium Księży Chrystusowców z Poznania – będzie głosił kazanie Pasyjne. Zapraszamy na Gorzkie Żale na godz. 17.00

2.     W piątek droga Krzyżowa rano o 7.30, po południu o 17.00 i 17.30 . Zapraszamy.

3.     Zgodnie z zachęta X. Arcybiskupa przypominamy o daninie diecezjalnej i parafialnej. Koperty z nadrukiem są pod chórem i w koszykach z prasą przed kościołem.

4.     Penitentów X. prof. Cynki informujemy, że spowiednik z konfesjonału O. Pio – jest przez dwa tygodnie na zastępstwie duszpasterskim w Robakowie k. Kórnika.

5.     Polecamy Bożej Opatrzności młodzież, dzieci i nauczycieli przebywających na wakacjach.

6.     Zainteresowanych informujemy, że w tym tygodniu  na godz. 7.00 są wolne intencje.

7.     Za tydzień , przed kościołem, zbiórka na dzieło pomocy misjonarzom „Ad Gentes.

8.      W par. św. Barbary w Luboniu, w niedzielę 18 lutego o godz. 17.00 rozpocznie się kurs przedmałżeński. Będzie trwał przez sześć Niedziel Wielkiego Postu. U nas rozpoczął się w sobotę 17 -go lutego o godz. 19.00.

ZMARLI

† Adam Braun  l. 76 z ul. Leszczyńskiej